Máte záujem o pilotné vzdelávanie?

Ak má niekto záujem o účasť na pilotnom vzdelávaní, alebo vie odporučiť prípadných záujemcov, najmä z radov malých a stredných podnikateľov v oblasti cestovného ruchu, o účasť na vzdelávaní, nech sa nakontaktuje na pána Ing. Petra Malatinského, aby sme Vám mohli zriadiť prístupové údaje. Účasť je bezplatná, dobrovoľná, on-line formou.

Kontaktná osoba:

Spišská regionálna rozvojová agentúra:

Ing. Peter Malatinský, 0907 935 391, 053 4298 270, ' + '') /*]]>*/

Priamo z hlavnej stránky projektu (kliknutím na: „go to e-learning„) je možný vstup na vzdelávaciu platformu (viď. obr.). Pre možnosť zúčastniť sa vzdelávacieho programu je potrebné sa prihlásiť. Cez tlačidlo „Login“  (vpravo hore) prejdete na prihlasovaciu procedúru. V okienku voľby jazykov (vpravo hore) si nastavíte požadovaný jazyk. Vložením Username a Password (uvedených nižšie) do okienok a potvrdením cez tlačidlo „Prihlásenie“ sa dostávame do vzdelávacieho programu. Vpravo hore sa bude potom nachádzať informácia o prihlásení sa.

Username:        vygeneruje kontaktná osoba (viď. dole)

Password:        vygeneruje kontaktná osoba (viď. dole)

Po vstupe do vzdelávacieho programu si užívateľ vyberá jeden zo 6 jazykov, v ktorých môže vzdelávací program absolvovať. Výberom jazyka sa zároveň vstupuje do hlavného obsahu vzdelávacieho programu, v ktorom sa ponúka:

–          6 vzdelávacích modulov a doplnkové čítanie,

–          možnosť seba testovania sa,

–          diskusné fórum, FAQ, manuály

–          pripravuje sa aj možnosť sťahovania si vzdelávacích materiálov

Stránka projektu:               http://www.power4tourism.eu