Obec Lumina, Rumunsko

Obec  Lumina http://www.primaria-lumina.ro/wordpress/english-presentation/ hľadá mesto alebo obec na spoluprácu v projektoch družobných partnerstiev, ktoré by mohli byť podporené v programe Európa pre občanov. Viac informácií v prílohe „Partnersearch_Lumina_Romania“.

Kontakt: Andreea NELSON TWAKOR, +40727690344

' + '') /*]]>*/

Mesto Zarasai, Litva

Mesto Zarasai www.zarasai.lt hľadá mesto alebo obec na spoluprácu v projektoch družobných partnerstiev alebo aktivít mládeže. Zarasai má 7500 obyvateľov, je to známa dovolenková destinácia a v roku 2008 bol  vyhlásený Litovským hlavným mestom kultúry. Hľadá sa samospráva na spoluprácu v rámci aktivít (semináre, stretnutia, workshopy) zamerané na kultúru a turizmus.

V prípade záujmu oslovte priamo pani Jurgitu Kostiakovaite (vedúca Odboru investícií a rozvoja). Tel. (00-370) 38537191, e-mail ' + '') /*]]>*/.

Spolupráca v rámci projektu v programe Kultúra

Portugalské organizácie zaoberajúce sa mestskou politikou hľadajú partnera na spoluprácu na projekte zameranom na miestny rozvoj a kreatívny priemysel. Na projekt budú žiadať v rámci programu  Kultúra, s uzávierkou 5.októbra 2011.  Viac informácií nájdete v prílohe „Cooperation Project“.  Kontakt: Elisa Pérez Babo (' + '') /*]]>*/)